Ons team

UV Verzekeringen

 

Ons team van professionals staat voor u klaar.

 

 

Management 

 

 

   

 

Hans Stolwijk
Directeur
E h.stolwijk@uneto-vni.nl
T 079 325 07 22 
M 06 53 556 105     

 

Bianca de Klerk 
Hoofd binnendienst
E b.deklerk@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17 
M 06 15 941 678 

 

 

 

 

 

Medewerkers

 

 

 

  

 

 

 

Magda Dessauvagie
Commercieel Manager
E m.dessauvagie@uneto-vni.nl  
T 079 325 07 09
M 06 461 045 03

 

 

Sandra Kluiters
Commercieel medewerker              
E verzekeringen@uneto-vni.nl       
T 079 325 07 17

 

 

 

 

Vincent de Koning
Commercieel medewerker
E verzekeringen@uneto-vni.nl
M 079 325 07 17

 

 

 

 

 

Daisy van Winden                
Commercieel medewerker               
E verzekeringen@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17

 

 

 

Lucienne de Jong
Commercieel medewerker               
E verzekeringen@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17

        

 

 

 

Frans Gijzen 
Senior Accountmanager
E f.gijzen@uneto-vni.nl
M 06 293 999 54

 

 

 

 

Dagmar Terlaak 
Senior Accountmanager
E d.terlaak@uneto-vni.nl
M 06 528 740 99

   

 

 

Mark Goes
Senior Accountmanager
E m.goes@uneto-vni.nl
M 06 469 594 89

       

 

 

 

Mike Moest
Senior Accountmanager
E m.moest@uneto-vni.nl
M 06 31 678 320

          


Nick ten Heuvel
        
Accountmanager 
E n.tenheuvel@uneto-vni.nl
M 06 528 625 17

 

 

 

Irving van den Berg
Accountmanager
E i.vandenberg@uneto-vni.nl
M 06 463 336 84     

   

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoeken

Dienstenwijzers

In onze dienstenwijzers vindt u informatie over wie wij zijn, de diensten die wij verlenen en wat u van ons kunt verwachten.

Contact

Meer informatie of een verzekering afsluiten?

T 079 325 07 17
E verzekeringen@uneto-vni.nl