Ons team

Team-UNETO-VNI-verzekeringen

 

Ons team van professionals staat voor u klaar!

 

Management 

  
   

 

Hans Stolwijk
Directeur
h.stolwijk@uneto-vni.nl
T 079 325 07 22 
M 06 53 556 105     

 

Bianca de Klerk 
Hoofd binnendienst
b.deklerk@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17 
M 06 15 941 678 

 

 

 

 

 

Medewerkers

 

 

  

 

 

 

Magda Dessauvagie
Commercieel Manager
m.dessauvagie@uneto-vni.nl  
T 079 325 07 09
M 06 461 045 03

 

 

 

Sandra Kluiters
Commercieel medewerker               
verzekeringen@uneto-vni.nl       
T 079 325 07 17

 

 

 

Vincent de Koning
Commercieel medewerker
verzekeringen@uneto-vni.nl
M 079 325 07 17

 

 

 

Daisy van Winden                
Commercieel medewerker                
verzekeringen@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17

 

 

 

Lucienne de Jong
Commercieel medewerker                
verzekeringen@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17

 

Frans Gijzen 
Senior Accountmanager
f.gijzen@uneto-vni.nl
M 06 293 999 54

 

 

 

Dagmar Terlaak 
Senior Accountmanager
d.terlaak@uneto-vni.nl
M 06 528 740 99

 

 

Mark Goes
Senior Accountmanager
m.goes@uneto-vni.nl
M 06 469 594 89

 

 

 

Mike Moest
Senior Accountmanager
m.moest@uneto-vni.nl
M 06 31 678 320

          


Nick ten Heuvel
        
Accountmanager  n.tenheuvel@uneto-vni.nl
M 06 528 625 17

 

Irving van den Berg
Accountmanager
i.vandenberg@uneto-vni.nl
M 06 463 336 84     

 

 Maurice Brakus
Commericeel medewerker
m.brakus@uneto-vni.nl
T 079 325 07 17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoeken

Dienstenwijzers

In onze dienstenwijzers vindt u informatie over wie wij zijn, de diensten die wij verlenen en wat u van ons kunt verwachten.

Contact

Meer informatie of een verzekering afsluiten?

T 079 325 07 17
E verzekeringen@uneto-vni.nl